۞ حضرت محمد (ص) :
خود را از آتش جهنم دور نگه دارید، اگر چه با صدقه دادن نصف خرمائی باشد.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ويژه » شوراي اسلامي شهر
  • شناسه : 2989
  • 26 دسامبر 2020 - 9:15
  • 412 بازدید
  • ارسال توسط :

به گزارش روابط عمومی شهرداری نخل تقی؛ توفیق کابلی رئیس کمیته ساحلی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و کامران ذوقی دبیر کمیته ساحلی به همراه حسن بازدرهوا رئیس هیات والیبال استان بوشهر و عادل کشاورز دبیر هیئت و بحرینی نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان عسلویه به دعوت از شورا و شهرداری نخل تقی برای بازدید از امکانات ورزشی این شهر جهت برگزاری و میزبانی مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کشور حضور پیدا کردند.

🔹️توفیق کابلی ضمن تایید مجموعه ساحلی جهت برگزاری مسابقات قهرمانی کشور از وجود پتانسیل بسیار بالای این شهرستان و در مجموع استان بوشهر جهت برگزاری رویدادهای کشوری و حتی بین المللی خبر داد.
🔹️نجفی رئیس شورای شهر نخل تقی عنوان کرد که مجموعه شورا و شهرداری نخل تقی زیرساخت های خوبی جهت رشد و توسعه ورزش های ساحلی در نخل تقی احداث نمودند و آمادگی کامل برای برگزاری و میزبانی مسابقات والیبال ساحلی را دارد.
🔹️به گفته بازدرهوا رئیس هیات والیبال استان بوشهر، با توجه موقعیت مناسب استان بوشهر از جهت برخورداری سواحل بکر و زیبا و همچنین امکانات سخت افزاری مناسب برای برگزاری رویدادهای کشوری و بین المللی در بخش ساحلی، یکی از اولویت های اصلی این هیئت خواهد بود و تا کنون طی رایزنی هایی که صورت گرفته است سه شهر بوشهر، گناوه و نخل تقی آمادگی خود را جهت برگزاری و میزبانی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشوری اعلام نمودند
🔹️ که پس از بررسی و بازدید های میدانی صورت گرفته، هر سه شهر امتیاز های لازم جهت اخذ مجوز مورد نیاز برای میزبانی این رویداد بسیار مهم و ملی کسب کردند.
🔹️وی همچنین افزود با حمایت های همیشگی جناب نجفی رئیس شورای شهرستان عسلویه و شهر نخل تقی و مهندس علمداری شهردار نخل تقی از ورزش و بالاخص والیبال ساحلی به زودی این اتفاق مهم برای نخستین بار در شهر نخل تقی رقم خواهد خورد.

🔹️در پایان این بازدید دیدار فینال مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی شهرستان عسلویه برگزار گردید که تیم فجر بیدخون مقام قهرمانی و نصر عسلویه مقام نائب قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب نمودند که نمایندگان فدراسیون والیبال و هیئت استان مهمانان ویژه این دیدار بودند.

🔹️در پایان مراسم اختتامیه این مسابقات مراسم معارفه سرپرست جدید هیات والیبال شهرستان عسلویه انجام شد.
🔹️ که طی حکمی از سوی حسن بازدرهوا رئیس هیئت والیبال استان بوشهر، جمعه سالمی از پیشکسوتان بنام این شهرستان به عنوان سرپرست هیئت والیبال شهرستان عسلویه منصوب شد.

🔹️پیش از این حسن بازدرهوا از سال ۹۶ تاکنون بعنوان رئیس هیئت والیبال شهرستان عسلویه بوده است.

🔰مجری ومیزبان مسابقات والیبال ساحلی شهرداری و شورای اسلامی شهر نخل تفی با همکاری هئیت والیبال شهرستان عسلویه (ویژه طرح نشاط اجتماعی )
🔹️درپایان از همه ادارات شهرستان و افرادی که دراین رخداد مهم ورزشی والیبال ساحلی به میزبانی شهر نخل تقی همکاری نموده اند کمال تقدیر و تشکر می نمائیم.
🔹️فرمانداری شهرستان عسلویه
🔹️اداره ورزش و جوانان شهرستان
🔹️شبکه بهداشت و درمان شهرستان
🔹️هئیت والیبال شهرستان و استان
🔹️کمیته برگزاری: محمد سالمی و عقیل جباری
🔹️تدارکات: جلیل نجفی وربیع آروند
🔹️مسئول کمیته داوران : جمعه سالمی
تصویربرداران هوایی و زمینی ابراهیم احمدی و ربیع آروند
♻️اسپانسری حامی مسابقات
🔹️مجموعه کانون زرین قلم
🔹️روابط عمومی پازارگاد
🔹️روابط عمومی منطقه ویژه پارس
🔹️تولیدی پوشاک رسول

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*